jesteś tutaj: pomoc
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
  1. Czym są eprzedszkolaki.pl?
    Jest to serwis dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i nauczycieli przedszkolnych, w którym zyskują dostęp do stale powiększającej się bazy materiałów dydaktycznych do wydrukowania i wykorzystania w pracy z dziećmi, gier i materiałów multimedialnych do wykorzystania na tablicach interaktywnych, komputerach, tabletach i telefonach, a także pomysłów i inspiracji na ciekawe zajęcia i zabawy z dziećmi.
  2. Dlaczego warto korzystać z eprzedszkolaki.pl?
    Serwis oferuje ogromny zbiór wysokiej jakości materiałów edukacyjnych. Dostęp do większości z nich jest całkowicie darmowy po krótkiej, bezpłatnej rejestracji, która zajmie tylko kilka sekund.
  3. Czym jest Pakiet PREMIUM?
    Jest to płatny abonament, dający dostęp do dodatkowych materiałów, dostępnych tylko dla kont PREMIUM, a także wyłączający wyświetlanie reklam w obrębie serwisu.
  4. Jak wykupić Pakiet PREMIUM?
    Po zalogowaniu się do konta, w menu po lewej stronie pojawi się opcja Przejdź na PREMIUM. Dodatkowo po wejsciu w MOJE KONTO, dostępny będzie przycisk przejdź na konto PREMIUM.
  5. Co zrobić gdy strona nie wyświetla się prawidłowo?
    Strona do prawidłowego funkcjonowania wymaga przeglądarki oraz włączonej obsługi javascript - czasem niektóre oprogramowanie lub ustawienia przeglądarki mogą blokować jego funkcjonowanie, wtedy należy sprawdzić ustawienia przeglądarki i ewentualnie odblokować obsługę javascript.
  6. Co zrobić gdy nie mogę dostać się do swojego konta?
    Upewnij się, że prawidłowo wpisujesz podane przy rejestracji dane (adres email i hasło). Zwróć uwagę czy nie masz włączonego klawisza CAPSLOCK.
  7. Nie pamiętam hasła. Co teraz?
    Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, skorzystaj z opcji ODZYSKAJ HASŁO - wpisz podany przy rejestracji adres email, a wyślemy na niego wiadomość zawierającą link umożliwiający zresetowanie hasła.
  8. Czy mogę opublikować materiały pobrane ze strony eprzedszkolaki.pl?
    Nie. Wszystkie materiały publikowane w serwisie są naszą własnością i nie mogą być publikowane bez naszej zgody nigdzie poza serwisem.
  9. Czy mogę opublikować zdjęcia materiałów pobranych ze strony eprzedszkolaki.pl?
    Jak najbardziej, pod warunkiem, że zdjęcia przedstawiają materiały już wykorzystane (np. pokolorowane kolorowanki, wycięte wycinanki etc) lub w trakcie korzystania z nich. Niedozwolone jest publikowanie zdjęć materiałów umożliwiających ich reprodukcję.
  10. Czy mogę otrzymać fakturę obejmującą zakup Pakietu PREMIUM?
    Tak. Prosimy w tym celu skontaktować się z nami pod adresem kontakt@eprzedszkolaki.pl, podając dane do faktury oraz login lub email konta, dla którego został wykupiony Pakiet PREMIUM oraz rodzaj pakietu. Faktury wystawiamy w ciągu 7 dni i przesyłamy w formie elektronicznej.
  11. Czy rejestracja w serwisie jest niezbędna?
    Przeglądanie zawartości serwisu nie wymaga rejestracji, jednak pobieranie materiałów i korzystanie z ćwiczeń multimedialnych wymaga rejestracji i zalogowania w serwisie.
  12. Jak pobrać bezpłatne materiały?
    Pobieranie i korzystanie z jakichkolwiek materiałów znajdujących się w naszym serwisie wymaga zalogowania. Po zalogowaniu materiały bezpłatne mają aktywną opcję POBIERZ/ZAGRAJ.
  13. Co zrobić gdy potrzebuję materiału, ktorego nie ma w serwisie?
    Jeśli nie możesz znaleźć materiału, który potrzebujesz - napisz do nas! Postaramy sie jak najszybciej przygotować go zgodnie z Twoimi wskazówkami i opublikować w serwisie.
  14. Czy mogę dodawać swoje materiały do serwisu?
    Zgodnie z przyjętą przez nas polityką, zamieszczamy w serwisie wyłącznie materiały naszego autorstwa. Zachęcamy jednak do podsyłania nam propozycji materiałów, które chcielibyście abyśmy dla Was stworzyli! Możecie też podsyłać do nas ciekawe pomysły i inspiracje w formie zdjęć, tekstów i linków do youtube, którymi chcecie sie podzielić z innymi użytkownikami serwisu, a my zamieścimy je w sekcji POMYSŁY I INSPIRACJE.
  15. Skąd mogę otrzymać kod promocyjny?
    Czasami organizujemy różnego rodzaju promocje, dlatego warto śledzić nasz profil na facebooku.
EDUKACYJNE GRY DLA DZIECI
Kolorowanka: Żaba
kolorowanki
Pokoloruj najpiękniej jak potrafisz. Zaczynamy?
ZOBACZ
MATERIAŁY OKOLICZNOŚCIOWE DO POBRANIA
Plakat: dzień pracownika służby zdrowia
plakaty
Powieś plakat w pokoju lub szkole, by przypominał ci o tym dniu.
ZOBACZ