SZUKAJ:
jesteś tutaj: pomoc
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
 1. Czym są eprzedszkolaki.pl?
  Jest to serwis dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i nauczycieli przedszkolnych, oferujący dostęp do stale powiększającej się bazy materiałów dydaktycznych do wydrukowania i wykorzystania w pracy z dziećmi, gier i materiałów multimedialnych do wykorzystania na tablicach interaktywnych, komputerach, tabletach i telefonach, a także pomysłów i inspiracji na ciekawe zajęcia i zabawy z dziećmi.
 2. Dlaczego warto korzystać z eprzedszkolaki.pl?
  Serwis oferuje ogromny zbiór wysokiej jakości autorskich materiałów edukacyjnych. Każdy zarejestrowany użytkownik może codziennie pobrać pewną określoną ilość materiał zupełnie za darmo po krótkiej, bezpłatnej rejestracji.
 3. Czym są Pobrania PREMIUM?
  Są to dodatkowe, płatne pobrania, dzięki którym użytkownik może kontynuować pobieranie materiałów po wykorzystaniu dziennego limitu.
 4. Czym jest Pakiet PREMIUM?
  Jest to płatny abonament, odblokowujący dzienny limit pobrań, jednocześnie dający dostęp do dodatkowych funkcjonalności i materiałów, a także wyłączający wyświetlanie reklam w obrębie serwisu.
 5. Jak wykupić usługi PREMIUM?
  Po wejściu na stronę KUP PREMIUM, należy wybrać jedną z dostępnych usług (jedną z opcji Pobrań PREMIUM lub jedną z opcji Pakietu PREMIUM), a następnie na ekranie podsumowującym zamówienie zaznaczyć potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i kliknąc przycisk KUP. W tym momencie zamówienie zostaje złożone. Na następnym ekranie należy kliknąć przycisk ZAPŁAĆ PRZEZ DOTPAY, który przeniesie na stronę operatora płatności online, na której należy dokonać płatności zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami.
 6. Co zrobić gdy strona nie wyświetla się prawidłowo?
  Strona do prawidłowego funkcjonowania wymaga przeglądarki oraz włączonej obsługi javascript - czasem niektóre oprogramowanie lub ustawienia przeglądarki mogą blokować jego funkcjonowanie, wtedy należy sprawdzić ustawienia przeglądarki i ewentualnie odblokować obsługę javascript.
 7. Co zrobić gdy nie mogę dostać się do swojego konta?
  Upewnij się, że prawidłowo wpisujesz podane przy rejestracji dane (adres email i hasło). Zwróć uwagę czy nie masz włączonego klawisza CAPSLOCK.
 8. Nie pamiętam hasła. Co teraz?
  Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, skorzystaj z opcji ODZYSKAJ HASŁO - wpisz podany przy rejestracji adres email, a wyślemy na niego wiadomość zawierającą link umożliwiający zresetowanie hasła.
 9. Czy mogę opublikować materiały pobrane ze strony eprzedszkolaki.pl?
  Nie. Wszystkie materiały publikowane w serwisie są naszą własnością i nie mogą być publikowane bez naszej zgody nigdzie poza serwisem.
 10. Czy mogę wysłać materiały pobrane ze strony eprzedszkolaki.pl znajomym?
  Nie. Wszystkie materiały publikowane w serwisie są naszą własnością i nie mogą być publikowane bez naszej zgody nigdzie poza serwisem. Natomiast zachęcamy do wysyłania znajomym linków do materiałów na naszej stronie - znajomi również będą mogli pobrać je za darmo.
 11. Czy mogę opublikować zdjęcia materiałów pobranych ze strony eprzedszkolaki.pl?
  Jak najbardziej, pod warunkiem, że zdjęcia przedstawiają materiały już wykorzystane (np. pokolorowane kolorowanki, wycięte wycinanki etc) lub w trakcie korzystania z nich. Niedozwolone jest publikowanie zdjęć materiałów umożliwiających ich reprodukcję.
 12. Czy mogę otrzymać fakturę obejmującą zakup Pakietu PREMIUM?
  Tak. Prosimy w tym celu skontaktować się z nami pod adresem kontakt@eprzedszkolaki.pl, podając dane do faktury oraz email konta, dla którego zostały wykupione usługi PREMIUM oraz rodzaj usługi. Faktury wystawiamy w ciągu 7 dni i przesyłamy w formie elektronicznej.
 13. Czy rejestracja w serwisie jest niezbędna?
  Przeglądanie zawartości serwisu nie wymaga rejestracji, jednak pobieranie materiałów i korzystanie z funkcjonalności dodatkowych wymaga rejestracji i zalogowania w serwisie.
 14. Jak pobrać bezpłatne materiały?
  Pobieranie i korzystanie z jakichkolwiek materiałów znajdujących się w naszym serwisie wymaga zalogowania. Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko kilka sekund. Po zalogowaniu materiały bezpłatne mają aktywną opcję POBIERZ/ZAGRAJ.
 15. Co zrobić gdy potrzebuję materiału, ktorego nie ma w serwisie?
  Jeśli nie możesz znaleźć materiału, który potrzebujesz - napisz do nas! Postaramy sie jak najszybciej przygotować go zgodnie z Twoimi wskazówkami i opublikować w serwisie.
 16. Czy mogę dodawać swoje materiały do serwisu?
  Zgodnie z przyjętą przez nas polityką, zamieszczamy w serwisie wyłącznie materiały naszego autorstwa. Zachęcamy jednak do podsyłania nam propozycji materiałów, które chcielibyście abyśmy dla Was stworzyli! Możecie też podsyłać do nas ciekawe pomysły i inspiracje w formie zdjęć, tekstów i linków do youtube, którymi chcecie sie podzielić z innymi użytkownikami serwisu, a my zamieścimy je w sekcji POMYSŁY I INSPIRACJE.
 17. Skąd mogę otrzymać kod promocyjny?
  Czasami organizujemy różnego rodzaju promocje, dlatego warto śledzić nasz profil na facebooku.
WSPARCIE ROZWOJU MOWY I MOTORYKI MAŁEJ
Kolorowanka: betoniarka
kolorowanki
Pokoloruj obrazek.
ZOBACZ
MATERIAŁY OKOLICZNOŚCIOWE DO POBRANIA
Świąteczny alfabet: litera S
alfabet
Świąteczny arkusz z literą S do wycięcia i stworzenia dowolnego napisu w klimacie bożonaro[...]
ZOBACZ