jesteś tutaj: Pobrania Dodatkowe
Nasz serwis dostarcza edukacyjne materiały do druku dla nauczycieli przedszkolnych i rodziców, oraz multimedialne zajęcia i gry online do wykorzystania w pracy z dziećmi na tablicach interaktywnych, komputerach i urządzeniach mobilnych. Dokładamy wszelkich starań żeby nasze materiały były wartościowe merytorycznie i jak najwyższej jakości.
Wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą codziennie pobierać określoną ilość plików z naszej stale rosnącej bazy materiałów bezpłatnych zupełnie za darmo. Natomiast dla użytkowników pilnie potrzebujących większej ilości plików przygotowaliśmy możliwość wykupienia Pobrań Dodatkowych, które wykorzystywane są po wyczerpaniu dziennego limitu, umożliwiając natychmiastowe pobranie większej ilości zasobów.
Pobrania Dodatkowe
Do wykorzystania po wyczerpaniu dziennego limitu pobrań

+15 pobrań

Tylko 20 groszy za pobranie
15 pobrań za 3 pln
KUP

+50 pobrań

Tylko 18 groszy za pobranie
50 pobrań za 9 pln
KUP

+100 pobrań

Tylko 15 groszy za pobranie
100 pobrań za 15 pln
KUP
Dodatkowo, dla bardziej wymagających użytkowników, przygotowaliśmy Pakiet Premium, który nie tylko całkowicie zdejmuje wszelkie limity pobrań, ale również daje wiele dodatkowych korzyści, takich jak dostęp do tysięcy materiałów Premium oraz do Kreatorów. Więcej o Pakiecie Premium możesz dowiedzieć się tutaj. Pobrania Dodatkowe umożliwiają pobranie dodatkowej ilości materiałów bezpłatnych poza dziennym limitem. Nie dają dostępu do materiałów Premium.