jesteś tutaj: rejestracja
Większość materiałów na naszej stronie dostępnych jest za darmo, po wcześniejszej rejestracji, która zajmie dosłownie chwilkę. Prosimy o uważne wypełnianie formularza, gdyż dane te będą potrzebne przy logowaniu, a także ewentualnym resetowaniu hasła.
Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, lecz niezbędne do dokonania rejestracji. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez ROBIMYGRY.PL zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.) - w celach związanych z promocją i marketingiem własnych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych a także w celach statystycznych.
Administratorem danych osobowych jest ROBIMYGRY.PL Piotr Krzysztof Złotkowski, z siedzibą przy ul. Stanisława Żurawskiego 21/17, 10-689 Olsztyn, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej, posiadającym numer identyfikacji podatkowej NIP 7393216780.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
CIEKAWE POMYSŁY
Etykiety: Kodeks przedszkolaka
ozdoby
Materiał zawiera kartę z ilustrowanymi zasadami kodeksu przedszkolaka. Kartę najlepiej jest [...]
ZOBACZ
EDUKACYJNE GRY DLA DZIECI
Budowanie drogi
labirynty
Ułóż strzałki tak, zeby wskazać rybce drogę do celu. Pomożesz?
ZOBACZ