SZUKAJ:
jesteś tutaj: rejestracja
Większość materiałów na naszej stronie dostępnych jest za darmo, po wcześniejszej rejestracji, która zajmie dosłownie chwilkę. Prosimy o uważne wypełnianie formularza, gdyż dane te będą potrzebne przy logowaniu, a także ewentualnym resetowaniu hasła.
Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, lecz niezbędne do dokonania rejestracji. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin serwisu eprzedszkolaki.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez ROBIMYGRY.PL zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.) - w celach związanych z promocją i marketingiem własnych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych a także w celach statystycznych.
Administratorem danych osobowych jest ROBIMYGRY.PL Piotr Krzysztof Złotkowski, z siedzibą przy ul. Stanisława Żurawskiego 21/17, 10-689 Olsztyn, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej, posiadającym numer identyfikacji podatkowej NIP 7393216780.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.
WSPARCIE ROZWOJU MOWY I MOTORYKI MAŁEJ
Alfabet
alfabet
Karta zawiera wyraz zaczynający się na daną literę alfabetu, bądź zawierający ją, oraz [...]
ZOBACZ
KARTY PRACY DO POBRANIA
Kolorowanka: pływanie
kolorowanki
Pokoloruj obrazek.
ZOBACZ